نمایشگر وزن لاماس مدل ADPEW200-B با جعبه ضد انفجار ATEX و خروجی آنالوگ
کد فنی: ADPEW200-B
تاریخ بروزرسانی قیمت: 07 اسفند 1404
  • نمایشگر وزن W200 داخل یک محفظه ضدانفجار
  • دارای گواهی ATEX
  • پشتیبانی از مدهای مختلف عملکردی
  • قابل تنظیم از طریق نرم‌افزار
540,290,000 تومان
جهت خرید لطفا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.
موجود در انبار
ضمانت اصالت
تحویل فوری
ارسال به ایران
معرفی شرکت لاماس
این سیستم از موارد زیر تشکیل شده است:
  •  نشانگر وزن W200 (دیتاشیت W200 ).
    مانع سیگنال MTL 7761ac
  • صفحه کلید:
  • در بخش‌هایی از خطوط تولید که نیاز به ایمنی ضدانفجار و رعایت استانداردهای سختگیرانه است
  • کنترل دقیق بچینگ یا پرکن در شرایط محیطی با گردوغبار یا گازهای اشتعال‌پذیر
  • مانیتورینگ سطح و وزن مواد در مخازن، هاپرها یا سیلوها
مدل ADPEW200-B
کشور سازنده ایتالیایی
منبع تغذیه 12÷24 VDC ±10%; 5 W
تعداد لودسل‌  up to 8 (350 Ω) – 4/6 wires • 5 VDC/120 mA
خطی بودن  <0.01% full scale • <0.01% full scale
رانش حرارتی <0.0005% full scale/°C • <0.003% full scale/°C
مبدل آنالوگ به دیجیتال  24 bit (16000000 points) – 4.8 kHz
محدوه نمایش ±999999 • 0,01 μV/d
محدوده اندازه‌گیری ±39 mV
حساسیت ±7 mV/V
سرعت 300/s
تعداد اعشار 0÷4
زینه‌بندی x1 x2 x5 x10 x20 x50 x100
فیلتر دیجیتال 10 levels • 5÷300 Hz
خروجی رله 5/4 – max 115 VAC/150 mA
ورودی دیجیتال 3/2 – 5÷24 VDC PNP
پورت RS485, RS232
بادریت (Baud Rate) 1200, 2400, 4800, 9600, 19200, 38400, 115200 (bit/s)
خروجی آنالوگ 16 bit = 65535 divisions. 0÷20 mA; 4÷20 mA (up to 300 Ω)
0÷10 V; 0÷5 V; ±10 V; ±5 V (min 10 kΩ)
محدوده دمای کاری (ºC) -20 °C +60 °C
محدوده دمای انبار (ºC) -30 °C +80 °C
رطوبت 85%